شنبه 04 خرداد 1398  
چهارشنبه, 20 اسفند 1393 | 11 March 2015
همچنان برای تحقق اقتصاد مقاومتی سربازیم: 7 نفر از لیست جبهه تولید و تجارت به اتاق راه یافتند

حسن حسینی خادم و  سرباز جبهه تولید و تجارت

جایگاه اتاق های بازرگانی، صنایع و معادن، در ایجاد هماهنگی بین فعالان اقتصادی، ارائه نظر مشورتی به نهادهای حاکمیتی و همکاری با دستگاه های اجرایی، چنان برجسته و پررنگ است که این تشکل مردم نهاد اقتصادی را بحق می توان «پارلمان بخش خصوصی» نامید.

پارلمانی که از یک سو، تشویق سرمایه گذاری داخلی در امر تولید را مدنظر دارد و از سوی دیگر، ارتباط مستمر با تشکل های خارجی اقتصادی و بازرگانی را پیگیری می کند.

در این میان، اتاق بازرگانی مشهد، یکی از قدیمی ترین مجموعه های اقتصادی و تجاری مردم نهاد کشور است که با قدمتی بیش از یک سده، تاثیری تعیین کننده و محوری، در نقش آفرینی اقتصادی شهر مشهد داشته است.معتقدم برگزاری موفق هشتمین دوره انتخابات اتاق های بازرگانی صنایع و معادن و انتخاب افراد کارآمد و دلسوز، آغاز فصل جدیدی از مداومت و تحکیم این نقش آفرینی خواهد بود. امید است که سربازان جبهه تولید و تجارت در دور جدید اتاق در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است گام بردارند.

 

سید هادی نبی زاده رئیس هیات مدیره شرکت کف ساز شرق- خادم و سرباز جبهه تولید و تجارت

جناب آقاي مهندس شافعي، جناب حاج آقاي روشنك، جناب آقاي مهندس احمدي، جناب حاج آقاي محمودي، جناب آقاي مهندس بحرينيان، جناب آقاي مهندس حسيني، جناب آقاي مهندس طيبي، جناب آقاي مهندس سيادت، سركار خانم سراج احمدي، جناب آقاي مهندس بهاروند، جناب آقاي دكتر پورفتح ا...، جناب آقاي مهندس توكلي زاده، جناب آقاي مهندس زمانيان، جناب آقاي مهندس باقري، جناب آقاي مهندس حميدي، منتخبين معزز هشتمين دوره انتخابات اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزی خراسان رضوي انتخاب شایسته جنابعالی را به عنوان عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی مشهد به شما و جامعه صنعت و بازرگانی تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون در تحقق توانمندسازی تولید و رونق کسب و کار برای جنابعالی و همکاران محترمتان آرزومندم.

 

غلامحسین زاهد پیشه، مدیر گروه شرکت های ارم- خادم و سرباز جبهه تولید و تجارت

استقبال گرم و پرشور شما عزیزان از انتخابات این دوره اتاق بازرگانی ، پرتوی درخشان دیگری از همدلی و مشارکت تمام فعالین عرصه اقتصادی خراسان بود و نشانی از عزمی راسخ جهت تغییر و شکوفایی و همتی مضاعف در مسیر توسعه یکپارچه  به ویژه آبادانی و پیشرفت این استان را رقم زد . اینجانب ضمن عرض تبریک به منتخبین این دوره از انتخابات اتاق بازرگانی مشهد ، آرزوی موفقیت و کامیابی برایشان دارم و از خداوند منان توفیقات روز افزونشان را مسالت می نمایم ، توصیه این بنده حقیر یه این عزیزان جز حرکت به سوی پیشرفت و ترقی اقتصادی استان با توجه به پتانسیل های موجود نیست. و من ا... التوفیق

 

مهدى حسين زاده ملكى- خادم و سرباز جبهه تولید و تجارت

آنانی که مرا با رای خویش مورد عنایت قرار دادند، برای همه عزیزانی که به هشتمین دوره اتاق استان پا نهادند آرزوی توفیق و سربلندی نموده و حال که رقابت ها به پایان رسید امیدوارم رفاقت و مشارکت فعالان اقتصادی در دوره جدید نوید روزهای روشنی را برای اقتصاد کشور و استان رقم بزند.

 

جواد باقري شيرواني- خادم و سرباز جبهه تولید و تجارت

در صبحگاه بارش رحمت الهي بر سرزمين مقدس رضوي مراتب سپاس و قدرشناسي خودم را از حضور پررنگ همه عزيزان در انتخابات اتاق ابرازداشته، از اينكه موردوثوق و اعتماد شماقرارگرفتم بي نهايت مسرورم.

خداوند بزرگ را شاهد مي گيرم كه تمامي سعي خود را در راه ميثاقي كه بسته ايم به كار گيرم و نماينده   شايسته اي براي جامعه اقتصادي استان باشم. جبهه توليد و تجارت اولين گام حضورش در صحنه اقتصادي استان را به لطف اعتماد شما بزرگواران با موفقيت برداشت، اين اول راه است، در ادامه مسير به دعاي خير، حضور مستمر و هدايت هاي همه بزرگواران همراه نيازمنديم.

 

گرجی نیا- خادم و سرباز جبهه تولید و تجارت

حضورشورانگیز فعالان اقتصادی در رخداد تجلی مشارکت همگانی اقتصادیون دیاررضوی درانتخاب نمایندگان خویش به منظورتمشیت امر تجارت و تولید دراتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مشهد نویدبخش همدلی آحاد فعالان عرصه اقتصادی استان با هدف هم افزایی و اهتمام جمعی به فعلیت ظرفیتها و قابلیت هاست، این حقیرکه توفیق همراهی و هم آوایی با سایر عزیزان نامرد درگرمابخشی به فضای انتخاباتی و ترغیب عمومی سرنوشت سازان عرصه رقابت عایدم گردید و تشریک مساعی صاحبان رای منتهی به انتخاب شایستگانی کارآمد گردید، بااغتنام فرصت، مراتب قدرشناسی خود را به محضر یکایک رای دهندگان عزیز، دست اندرکاران محترم برگزاری انتخابات و نامزدهای معزز تقدیم می دارم و با قلبی آکنده به شمیم همدلی به منتخبین عزیز که موفق به اخذرای تجار و کارآفرینان گردیده و توفیق خدمتگزاری درمنزلت هیات نمایندگان اتاق یافته اند تبریک و تهنیت عرض می نمایم و ازساحت قدس ربوبی دوام عمر توام با سعادتمندی گرانمایگان منتخب را مسالت داشته و امید آنکه به پاسداشت کسب رای اعتماد مأخوذ ، رسالت خطیر" اتاق برای همه " را محقق فرمایند.

 

حامد صباغ خراسانی- خادم و سرباز جبهه تولید و تجارت

تبریک به همه تلاشگران اقتصاد خراسان رضوی که باحضور کم نظیر خود نشان دادند نسبت به اتاق بازرگانی و آینده آن حساس می باشند. تبریک به همه منتخبین گرامی به ویژه  سربازان جبهه تولید و تجارت که در ایجاد این مشارکت نقش آفرینی کردند. تبریک به دوستانی که برگزیده نشدند اما با حضور و خرج آبروی خویش تحول آفریدند. امید است با تحول به وجود آمده در ترکیب جدید اعضای اتاق، روز به روز شاهد بهبود و بالندگی اتاق بوده و در مسیر تحقق آرمانها وخواسته های اعضا قدمهای بزرگی برداشته شود .

 

علی اصغر پورفتح ا...- خادم و سرباز جبهه تولید و تجارت

سپاس و تشكر ازهمه شركت كنندگان عزيز در انتخابات و همه فعالین اقتصادی و مردم شریف استان که چند روز تبلیغات انتخابات را تحمل کردند ‏ و با سپاس از دوستان عزيزم درائتلاف تغیير، نوآوري و توسعه  و نیز عزيزان فعال در ستاد: آقايان سلطاني، ابراهيمي، .موسوي، اميني، سعادت نيا، شيردل، زاهدپیشه، علوي، برادران گرجي نيا و همه عزیزانی که ذکر نام آن ها لازم ولکن در مجالی دیگر تشکر می کنم.

 

رحیم مهدی زاده- خادم و سرباز جبهه تولید و تجارت

همراهان گرامی و فعالین محترم تولید و تجارت استان خراسان رضوی. با حضور پرشورتان و با مشارکت 50 درصدی در انتخابات اتاق بازرگانی، برگ دیگری در دفتر افتخارات تولید و تجارت استان به ثبت رساندید. ضمن تشکر از یکایک عزیزانی که سردی هوا و مشکلات ترافیکی را تحمل نمودند، برای منتخبین گرامی آرزوی موفقیت و خدمتگزاری به اقتصاد استان عزیزمان را دارم. امید که با اتحاد و همدلی همه منتخبین حاصل آید.

 

علی رضایی بقال زاده- خادم و سرباز جبهه تولید و تجارت

خاطره ها به یاد ماندنی است حضورگرمتان در کنارمان قلب مارا شاد و دل ما را گرم کرد و یاد آن همواره در ذهن ما باقی خواهد ماند. امروز را با شما گذراندیم و خاطره ها ساختیم. سپاس از حضور شما که مایه خرسندی و افتخار ما بود. به امید دیدار دوباره  و تحقق بخشیدن به اهداف مشترک، باتشکر فراوان از همراهی گرم شما

 

مجتبی بهاروند- خادم و سرباز جبهه تولید و تجارت

قدردانی از بخش خصوصی که تاریخ ساز شد. ابتدا لازم می دانم به عنوان یکی از سربازان جبهه تولید و تجارت از حضور بی سابقه اعضای محترم در انتخابات اتاق مشهد کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم. مشارکت  تشکل های بخش خصوصی و به خصوص فعالان بخش حمل و نقل، نشان از آگاهی و حساسیت شما به پارلمان بخش خصوصی و اداره آن در دوره سرنوشت ساز پیش رو دارد.

به عنوان یکی از سربازان جبهه تولید و تجارت خاضعانه این دستاورد را به شما تبریک می گویم و ضمن ابراز خرسندی از مورد اعتماد قرار گرفتن توسط شما اعضای محترم این پیروزی جبهه تولید و تجارت را آغاز انجام وظیفه خود در راستای اعتلای اقتصاد میهن عزیز اسلامیمان می دانم.جا دارد از تمام عوامل نظارتی و اجرایی انتخابات برای تلاش های بی شائبه ایشان قدردانی نمائیم. همچنین دست سایر نامزدها و گروه های محترم  انتخاباتی را به گرمی می فشاریم و از همه ایشان استدعا داریم که دعوت ما را برای همکاری در دوره پیش رو پذیرا باشند.

 

محسن شادمان،رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت صنایع شرق و رئیس هیات مدیره سندیکای صنعت برق ایران - شعبه خراسان- خادم و سرباز جبهه تولید و تجارت ‏

افتخار کسب اعتماد مردم به عنوان منتخب تلاشگران عرصه تولید و تجارت را به برگزیدگان هشتمین دوره هیات نمایندگان اتاق مشهد تبریک عرض می کنم. صمیمانه از درگاه خداوند متعال موفقیت این  عزیزان را در راه صیانت از سرمایه بزرگ اعتماد مردم آرزومندم.برخود واجب میدانم که متواضعانه و خالصانه از تمامی کارآفرینانی که با مشارکت در این انتخابات خصوصا عزیزانی که به اینجانب نظر لطف داشتند سپاسگزاری و ابراز ارادت نمایم.

به امید فردایی بهتر برای عرصه تولید و تجارت استان

 

مریم سراج احمدی- خادم و سرباز جبهه تولید و تجارت

شاد  باش  عرض می نمایم خدمت شما عزیزانی که با دستان مهربانتان مأمنی می سازید سر شار از اخلاص، شما برگزیدگانی که در کلاس ایثار درس سخاوت می دهید، شما نازنینانی که سعادتمندان دنیا و  آخرتید، شما خوبانی که انسانیت را تفسیر می کنید و در صحیفه ی دلهایتان وفاداری و از خود گذشتگی را رقم زده اید. درودی پر آفرین بر شما که با یاری سبزتان اندیشه ها را بارور می سازید؛ دستان گرمتان را می فشاریم و حضور ارزشمندتان را گرامی می داریم .

اینجانب به سهم خود ضمن تشکر از تمامی فعالان اقتصادی استان حضور اعضای محترم در انتخابات اتاق بازرگانی که  نشان از وحدت و همدلی جهادگران عرصه اقتصاد مقاومتی است را به محضر تمامی فعالان بخش خصوصی استان بخصوص جبهه هم اندیشان تغییر، نوآوری و توسعه تبریک می گویم.

 

رخصت رئيس  هيات مديره و مدير عامل شركت صنايع نساجي مهتاتوس- خادم و سرباز جبهه تولید و تجارت

جناب حاج آقاي روشنك

اعتماد اعضاي اتاق بازرگاني صنايع ومعادن مشهد مقدس را به جنابعالي تبريك عرض

مي نمايم. ضمن آرزوي سلامتي، توفيقات روزافزون برايتان آرزومندم

 

مجید محمد نژاد  خادم و سرباز جبهه تولید و تجارت - رئیس هیات مدیره و مدیر عامل گروه بازرگانی آریان کالای توس

بدینوسیله از کلیه سروران و دوستان ارجمندی که در هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی ،صنایع ، معادن و کشاورزی استان با حضور گسترده خود، فعالان اقتصادی و نامزدهای منتخب را مورد حمایتهای بی دریغ قرارداده تشکر نموده و ضمن تبریک صمیمانه به برگزیدگان هشتمین دوره انتخابات اتاق استان و اعلام همراهی و تعامل با این نمایندگان ، از خدای سبحان توفیق خدمتگزاری هر چه بیشتر را برای ایشان خواهانم .

برگشت به صفحه اول فرستادن به ایمیل ارسال به دوستان در فیس بوک به اشتراک بگذارید مشاهده در قالب PDF فایل پی دی اف چاپ نسخه چاپی
  

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

   
feed-image خبر خوان سايت
3 1 6Copyright 2007-2012 © Beroozresani
استفاده از مطالب سایت فقط با ذکر منبع مجاز است