چهارشنبه 05 تیر 1398  
چهارشنبه, 06 اسفند 1393 | 25 February 2015
علی کریمی؛ محبوب‌ترین بازیکن دو دهه‌ی اخیر پرسپولیس

علی کریمی از نگاه بینندگان برنامه‌ی نود به عنوان محبوب‌ترین بازیکن دو دهه‌ی اخیر پرسپولیس انتخاب شد. سوال این هفته‌ی برنامه‌ی نود، در مورد محبوب ترین بازیكن دو دهه‌ی اخیر پرسپولیس بود. عادل فردوسی‌پور نام كریم باقری، علی دایی، احمدرضا عابدزاده، علی كریمی و مهدی مهدوی‌كیا را به عنوان 5 گزینه مطرح كرده بود كه در این نظرسنجی علی كریمی با 28درصد آرا، بیشترین رای را به خود اختصاص داد.

 

عادل فردوسی‌پور در توضیح این نظرسنجی گفت: «قرار است ما محبوب ترین بازیکن ایرانی را انتخاب کنیم به همین خاطر طی سه شب محبوب ترین بازیکنان پرسپولیس، استقلال، و سایر بازیکنان را انتخاب خواهیم کرد که امشب نوبت پرسپولیس است. با کلی تحقیق به این ۵ گزینه از پرسپولیس رسیدیم که در این بین افشین پیروانی با ۱۱سال سابقه کاپیتانی پرسپولیس و رضا شاهرودی هم خیلی نزدیک بودند و می‌توانستند قرار بگیرند.»

او ادامه داد: «برای استقلال ما خودمان ۲گزینه که محبوبیت‌شان نیازی به اثبات ندارد یعنی علیرضا منصوریان و فرهاد مجیدی را از قبل انتخاب کرده‌ایم و برای انتخاب سایر گزینه در سایت نظرسنجی قرار داده‌ایم. از بین اسامی ۱۵ بازیکنی که در سایت قرار دارند با کمک مخاطبان سایر گزینه‌های نظرسنجی را انتخاب می‌کنیم. در نهایت یک شب نیز تا پایان فصل به نظرسنجی گزینه‌های غیر پرسپولیسی و استقلالی اختصاص می‌دهیم و در آن از میان بازیکنانی چون جواد نکونام، محرم نویدکیا، رضا قوچان‌نژاد، خداداد عزیزی و... محبوب ترین بازیکن را انتخاب می‌کنیم تا به نظرسنجی نهایی راه پیدا کند و محبوب‌ترین بازیکن دو دهه اخیر را مشخص کنیم.»

برگشت به صفحه اول فرستادن به ایمیل ارسال به دوستان در فیس بوک به اشتراک بگذارید مشاهده در قالب PDF فایل پی دی اف چاپ نسخه چاپی
  

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

   
feed-image خبر خوان سايت
3 1 6Copyright 2007-2012 © Beroozresani
استفاده از مطالب سایت فقط با ذکر منبع مجاز است