چهارشنبه 05 تیر 1398  
چهارشنبه, 13 اسفند 1393 | 04 March 2015
مجیدی محبوب استقلالی‌ها: هفت به هشت رسید!

فرهاد مجیدی با رای شرکت کنندگان در نظرسنجی استقلال، محبوب ترین بازیکن دو دهه‌ی اخیر استقلال شد. نظرسنجی پر سر و صدای برنامه 90 سرانجام به پایان رسید؛ نظرسنجی برای انتخاب محبوب ترین یار دو دهه‌ی گذشته استقلالی‌ها. جایی که 15اسم ابتدا در سایت برنامه 90 به رای مردم گذاشته شدند تا 3 نفرشان به جمع منصوریان و مجیدی اضافه شوند و نظرسنجی محبوب ترین‌ها شکل بگیرد.

در یک هفته گذشته درحالی که تعداد شرکت کنندگان در نظرسنجی سایت 90 مشخص نبود، اما وبسایت‌ها و اینستاگرام‌های هواداری استقلالی به شدت این نظرسنجی را داغ کرده بودند. تناسب آرا تا شنبه شب با توزیعی نرمال پیش می‌رفت اما ناگهان همه چیز به شکلی نا مشخص عوض شد. ابتدا آرای رحمتی به طور خارق‌العاده‌ای زیاد شد و او به صدر جدول رقبا رسید. اتفاقی که روزنامه خبرورزشی درباره اش می نویسد: «گمان فردوسی‌پور و دوستانش این بود که یک روبوت با هک کردن نظرسنجی سایت این ترکیب آرا را به هم زده. حمله‌ای اینترنتی که می‌توانسته از سوی هواداران رحمتی یا منتقدان او باشد. چالشی که سبب شد با بررسی آرای سایت از سوی مهندسان نرم افزار برنامه‌، منجر به کاهش شدید آرای رحمتی و خارج شدن او از فضای رقابتی 3 نفره شود.»

 

در نهایت فرهاد مجیدی توانست با کسب 58درصد و آرایی بیش از 920هزار پیامک، محبوبترین استقلالی دو دهه اخیر لقب بگیرد. پس از فرهاد، علیرضا منصوریان با 18درصد از کل آرا دوم شد، آرای منصوریان نزدیک به 300هزار رای بود و دیگر گزینه‌ها از پی این دو آمده بودند.

برگشت به صفحه اول فرستادن به ایمیل ارسال به دوستان در فیس بوک به اشتراک بگذارید مشاهده در قالب PDF فایل پی دی اف چاپ نسخه چاپی
  

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

   
feed-image خبر خوان سايت
3 1 6Copyright 2007-2012 © Beroozresani
استفاده از مطالب سایت فقط با ذکر منبع مجاز است