چهارشنبه 05 تیر 1398  
چهارشنبه, 20 اسفند 1393 | 11 March 2015
ورود چهره های کار آفرین به پارلمان بخش خصوصی: رأی به سربازان اقتصاد مقاومتی

جبهه تولید وتجارت از حضور پرشور فعالان  اقتصادی در هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مشهد تقدیر کرد.

 

در پی مشارکت فعال اعضا در انتخابات اتاق بازرگانی، جبهه تولید و تجارت با صدور

اطلاعیه ای از  دست اندرکاران و مشارکت کنندگان در هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مشهد تقدیر کرد.

این جبهه ضمن اظهار خرسندی از ورود جمع بیشتری از فعالین خانواده بزرگ کارآفرینان استان به کارگزاری انتخابات در اطلاعیه خود، ابراز امیدواری نموده است که با ورود چهره های کار آفرین جدید، پارلمان بخش خصوصی در تحقق اهداف و رسالت های پیش بینی شده بیش از گذشته موفق بوده و تحقق اقتصاد مقاومتی را با تلاش در جهت رفع مشکلات بنگاه های اقتصادی پیگیری نماید.

جبهه تولید و تجارت همچنین با تاکید بر استفاده حداکثری از تمهیدات و ظرفیتهای قانونی برای تحکیم جایگاه بخش خصوصی در استان وکشور و نیز بهبود فضای کسب وکار، برای سربازان و خادمین این جبهه و سایر نامزدهایی که انتخاب شده اند، آرزوی موفقیت کرده است.

گفتنی است آقایان روشنک، حسینی، باقری، پور فتح ا…، بهاروند، احمدی سلیمانی و خانم سراج احمدی از جمله نامزدهای ۱۵ نفره جبهه تولید و تجارت بودند که موفق به اخذ بیشترین رای شدند.

برگشت به صفحه اول فرستادن به ایمیل ارسال به دوستان در فیس بوک به اشتراک بگذارید مشاهده در قالب PDF فایل پی دی اف چاپ نسخه چاپی
  

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

   
feed-image خبر خوان سايت
3 1 6Copyright 2007-2012 © Beroozresani
استفاده از مطالب سایت فقط با ذکر منبع مجاز است